yogaportal.co.il

מדריך יוגה 2016 – לאזן את הגוף והנפש

מדריך יוגה 2016 – לאזן את הגוף והנפש מגוון סוגי היוגה הקיימים מאפשרים לחיות בריא יותר, להתחטב ולהרגיש שלווים לכל אחד ולכל הגילאים   יוגה אינה פעילות אך ורק לרוחניקים או אנשים אשר חזרו מטיול במזרח וזאת כיוון שמגוון סוגי היוגה הקיימים מאפשרים התאמה לכל אחד בכל גיל להתאמן למטרות שונות בין אם להתחטב, לשפר את בריאותו וכמובן להרגיש..


יוגה לנשים – יוגה לנשים בתל אביב

יוגה לנשים – יוגה לנשים בתל אביב תרגול מגוון סוגי היוגה לנשים תסייע לחיים בריאים וכן בתהליכי הלידה, פיריון, בריאות מערכת הרבייה וכן המערכת ההורמונלית ועוד   כיום יותר ויותר אנשים משלבים בחייהם את אורך החיים ואומנות המזרח הרחוק וזה כולל גם את היוגה. מגוון סוגי היוגה לנשים הינו רחב ומתמקד בכל תחומי החיים כך שיהיו קלים ובריאים..


סדנאות יוגה בהיריון – ליהנות כל הדרך ללידה

סדנאות יוגה בהיריון – ליהנות כל הדרך ללידה היוגה, שקרנה רק הולכת ועולה, מציעה סדנאות ייעודיות לנשים בהיריון והופכות את חווית ההיריון לאירוע רצוף הנאה וחיבור לגוף הנשי אם בעבר היו רואים בהיריון סוג של "מחלה", המגבילה את ההריונית מכל פעילות, היום התפיסה היא שדווקא בזמן ההיריון אפשר לעשות פעילות גופנית מסוגים שונים שמקלה על הקשיים..


סדנאות יוגה – להתחבר לחופש הפנימי שלנו

סדנאות יוגה – להתחבר לחופש הפנימי שלנו כשאנחנו יוצאים לחופש אנחנו רוצים להרגיש אותו באמת בכל איברינו. אמנות היוגה מתקיימת במסגרות שונות שמציעות סדנאות ייחודיות, כדי להרגיש את החופש מבפנים סדנאות יוגה מתקיימות לאורך כל השנה בהמון מקומות בארץ ובעולם. סוגי היוגה השונים מוצעים לגילאים ולקבוצות שונות, והאפשרויות באמת בלתי מוגבלות. עם זאת,..


יוגה ומדיטציה - לשלוט על הגוף בעזרת המחשבה

יוגה ומדיטציה - לשלוט על הגוף בעזרת המחשבה אנשים עושים את זה בחוף הים, במדבר, בגינות ציבוריות ובמרפסות הבתים, זה היופי שבמדיטציה     בחיי היום יום אנו עסוקים וטרודים בשגרה שלנו ולרוב אין לנו כמעט זמן איכות עם עצמנו.  באמצעות המדיטציה אנו מבצעים פעולה עצמית על נפש האדם.      בזמן מדיטציה..


עשרה דברים שלא ידעתם על יוגה

עשרה דברים שלא ידעתם על יוגה אומרים שמי שנכנס ליוגה, נכנס מכל הלב. אז בשביל שהכניסה תהיה מרשימה, הנה כמה דברים שחשוב לדעת יוגה מסוגים שונים בניגוד למה שאנשים נוטים לחשוב, ויפסאנה היא לא רק סדנת שתיקה, אלא תהליך לימודי במהלכו לומדים לעשות מדיטציה. הרעיון שעומד מאחורי זה הוא שהגוף יהיה מסוגל לעבור תהליך..


בואו להכיר את רויטל דהן - מורה ליוגה

רויטל דהן מאמינה ש "יוגה היא ראי להעמקה פנימה אל הגוף ואל הנשמה..." ומציעה לכם לחוות את החוויה בהנאה ואהבה מתי החלטת להיות מורה ליוגה ומדוע?   אני לא זוכרת בדיוק מתי בדיוק החלטתי שאהיה מורה ליוגה כי זה פשוט קרה מתוך האהבה הרבה שלי ליוגה, רציתי לחלוק את החוויה..


בואו להכיר את עליזה דורון - מורה ליוגה

עליזה דורון היא מאמנת יוגה והתעמלות בשיטה האלטרנטיבית, אשר מאמינה שעם התרגול בא ה"מוד" של היוגה מתי החלטת להיות מורה ליוגה ומדוע? את היוגה גיליתי בזמן לימודי התואר השני שלי ב"טרפיה דרך תנועה". חיפשתי חומר לעבודת המאסטר והתגלגל לידי ספר על יוגה . לפני כן לא היה..


לב היוגה - ספר חובה לכל מי שרוצה להבין מהי יוגה

לב היוגה - ספר חובה לכל מי שרוצה להבין מהי יוגה מגזין ה-Sunday times תיאר את ספר "לב היוגה" כספר חובה לכל מי שמעוניין להבין מהו כל העניין שעומד בבסיס תרגול היוגה ספר 'לב היוגה' נחשב לספר יוגה קלאסי, שחובר על ידי דסיקשר ותורגם בידי עופר בן גד ואפרת בת אל. את ספר לב היוגה ניתן להשיג בחנויות ספרים מובילות..


יוגה צחוק - לצחוק עם כולם ולהרגיש טוב עם עצמך

יוגה צחוק - לצחוק עם כולם ולהרגיש טוב עם עצמך כמעט בכל בית או עסק אפשר למצוא מדבקה או כרזה שמסבירים שזה בריא לצחוק. יש מי שלקח את זה צעד קדימה והפך את הצחוק לתרפיה של ממש יוגת צחוק, הקרויה גם הסייה-יוגה באינדית, אמנם לא נהנית מן המוניטין ארוך השנים של סוגי יוגה אחרים, אולם בשנות קיומה הקצרות (מעט יותר מ-15 שנה) הצליחה לסחוף..


בואו להכיר את מירב מזמן יוגה

מירב רעואל מויאל הפכה להיות מורה ליוגה בשנת 2001, וכיום היא מנהלת עם זהר את זמן יוגה , מוסד יוגה ירושלמי מתי החלטת להיות מורה ליוגה ומדוע? בשנת 2001 מתוך אהבה ליוגה ורצון להעמיק את היכרותי האישית עם הנושא, והפצתה לכמה שיותר אנשים.   אילו המלצות את יכולה לתת למורי יוגה..


יוגה טיפולית - לטיפול בנפש ובגוף

יוגה טיפולית - לטיפול בנפש ובגוף בפילוסופיה ההודית העתיקה יוגה היא שיטה המסייעת לאדם להגיע למוקשה או נירוונה, במהלך השנים היא עברה שינוי ונתפסת היום במערכ גם כהליך טיפולי לכל דבר   מיוגה ליוגה טיפולית   היוגה כשיטה מיועדת לכל אדם, ועובדת עלינו ברובד הפיזי והמנטלי. יוגה טיפולית היא שיטה חדשה וממוקדת..


יוגה לילדים - להיכנס לאנרגיות חיוביות מגיל צעיר

יוגה לילדים - להיכנס לאנרגיות חיוביות מגיל צעיר יוגה לילדים היא כבר מזמן לא עניין של גני ילדים פרטיים בלבד או של הורים עם חשיבה רוחנית. יוגה לילדים נכנסה כל כך חזק עד שהיא יצרה אחות קטנה, בייבי יוגה יוגה לילדים הפכה לטרנד מבוקש יחסית בארץ, אם כי באיחור מה אחר עליית המודעות לנושא שחלה עוד בסוף שנות התשעים בארצות הברית לדוגמא. כיוון..


קורס מורי יוגה - איך הופכים להיות מורים ליוגה

קורס מורי יוגה - איך הופכים להיות מורים ליוגה אתם יכולים ללמד את החברים שלכם לעשות יוגה באופן חברי ואתם יכולים לעשות מזה גם כסף ומה רע לעשות כסף מהתחביב שלכם? קורס מורי יוגה זו התשובה בשבילכם אם כדי לתרגל יוגה צריך אט אט להפנים את התנוחות והתהליכים הפיזיולוגים גם בחיים, אזי שמדריך יוגה צריך להיות מסוגל לגרום לתלמידיו להבין כיצד מפנימים..


כל מה שרציתם לדעת על יוגה

כל מה שרציתם לדעת על יוגה כחלק מהתפשטות תרבות המזרח הרחוק בקרב עמי המערב, אנו רואים בעשורים האחרונים נהירה של נשים, גברים ואף ילדים אל קורסי יוגה שונים. התפשטות האופנה הביאה ליצירת תתי ענפים ביוגה, אשר משלבים אלמנטים שונים ומנצלים את ההיתרונות הגדולים של התחום.   מהי יוגה? יוגה היא למעשה איחוד, בין הגוף..


מדריך סדנאות יוגה

מדריך סדנאות יוגה ויני יוגה או איינגר יוגה? מה בין אשטנגה לבריגהו? האם באמת מספרים בדיחות ביוגה צחוק? כל התשובות במדריך סדנאות יוגה עבור הדיוט אשר איננו מבין בתחום של יוגה, אזי שכל ענף יוגה יישמע לו דומה והוא יתקשה להבחין בהבדלים בין סוג אחד לשני. האמת אגב לא רחוקה מכך, למרות שאפשר לראות הבדלים בניואנסים..


יוגה לנשים בהריון - להכין את הגוף ללידה

יוגה לנשים בהריון - להכין את הגוף ללידה מזה זמן יוגה בהריון מומלץ מאוד בתור התעמלות לנשים בהריון, מה כל כך טוב בזה ומתי כדי להתחיל עם זה? כל התשובות במאמר הבא חלפו הימים בהם רופאים ובני משפחה (בעיקר חמות) המליצו לנשים בהריון להישאר בבית בתקופה זו ולא לעשות שום מאמץ. אם נניח רגע לשינויים החברתיים והתרבותיים, אשר..


Copyright © 2021 yogaportal.co.il כל הזכויות שמורות
אתר יוגה מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום יוגה
מחפשים סדנאות יוגה? מלאו את הטופס וקבלו פרטים
אנחנו עובדים עם חוגי יוגה מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!